جیغ بنفش!!!

به قول معروف از هرچه بگذریم سخن از خانوما به میان آوردن خوش تر است .

تا حالا جیغ بنفش به گوشتون رسیده ؟؟؟؟؟؟؟؟آخ که مو به تن آدم سیخ میشه !!!!!!!!!!!

این نوع جیغ فقط و فقط مخصوص خانوماس و در موارد مختلف مورد استفاده قرار میگیره

مثلا اگه خدای نکرده زبونم لال پول کم داشته باشی و خرجیشون دیر برسه (حالا میگن یه سری شاغلن و خرجی نمیخوان و از این حرفا ولی اونا اتفاقا جیغای بلندتری میزنن )چنان جیغی میکشن که ساختمون بانک مرکزی میریزه !!!

یا مثلا اگه خدای نکرده مادر شوهر یا خواهرشوهر یه چیزی بگه ، میان خونه تک تک موهاتون رو میکنن و تمام دقو دلیشون(چلنگر : عصبانیتشون) رو سر شما خالی میکنن جوری که دیگه صدای جیغشون رو نمیشنوین و حس شنواییتون رو از دست میدین!تصاویر زیباسازی ، عکس های یاهو ، بهاربیست             www.bahar-20.com

در برخی مواردم آقایون جون سالم به در میبرن ، اونم زمانیه که موجود جذابی مثل سوسک توسط خانوما روئیت بشه ، ایندفه دیگه اون سوسک بدبخت فلک زدس که باید اون جیغای بنفش رو تحمل کنه که البته در اغلب موارد سنکوپ میکنن و میمیرن !!!

حالا خانوما نمیدونن که اگه عوض جیغ زدن و حواله کردن لنگه دمپایی به طرف سوسکه بهش محل ندن و راحت از کنارش رد شن خودش از صدتا فحش برا سوسکه بدتره نیشخند

/ 91 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
منشور اطلاعات

چه جالب در مهربانی همچون باران باش که در ترنمش "علف هرز" و "گل سرخ" یکیست

منشور اطلاعات

چه جالب در مهربانی همچون باران باش که در ترنمش "علف هرز" و "گل سرخ" یکیست

خاله سوسکه

قلم عالی مستمر وبلاگ خیلی جالب و داغی داری اگه با تبادل لینک موافقی منو لینک کن http://hamidkhandan.persianblog.ir/[گل]

رها

منتظر قدومتون هستم

دوست شما

دوست داشتن، خيلي آن چيزي نيست كه تو فكر مي‏كني. خيلي اسرارآميز است و خيلي از كساني كه در آن بودند هيچ وقت ندانستند در آنند و خيلي از كساني كه درباره آن حرف زدند، فقط حرف زدند... دوست داشتن، او را با تمام بدي‏هايش، دوست‏ داشتني يافتن است. رابطه است چون چيزها نمي‏توانند با هم در ارتباطي عميق باشند مگر آنكه مثل هم باشند و فقط مثل‏ها مي‏توانند همديگر را دوست داشته باشند.. دوست داشتن كشش روح است نه كشش‏هاي نفس و هوس. كشش قلب است نه كوشش‏هاي پوچ و عبث. دوست داشتن، ديگري را داشتن است بدون زنجير زدن. ديگري را داشتن است در اوج از دست دادن. خوبترين‏ها را براي او خواستن است. حتي اگر خوبترين‏ها، تنها گذاشتن او باشد و حتي اگر واگذاري او به ديگري باشد و حتي اگر مرگ معشوق باشد. دوست داشتن معامله نيست اما در بين مردم جز اين نيست. نديدن و يافتن است. محاسبه نيست. ديوانه‏پنداريست. ندانسته خواستن است. تكيه به صورت نيست اتكاء به سيرت است. حبابي گذرا و زود مرگ نيست كه تو را در بر گيرد و زود هنگام تركت كند، قلب تو است كه تو آنرا در بر گرفته‏اي اما او بر تو است و تو را با خود خواهد برد.

خاله

سلام آخه دلمون نمیاد به سوسکه بی احترامی کنیم[نیشخند] به وبلاگ عمو و خاله هم سر بزنین[گل]

فراخوان الله اکبر دوشنبه 29 شهریور 1389

الله اكبر نداي اعتراض ما بر عليه حكومت جور وظلم واستبداد الله اكبر نداي اعتراض ما بر عليه تجاوز به حريم شيخ شجاع ومحاصره موسوي الله اكبر وحدت ما با حفظ تكثر آراء واحترام به تمامي احزاب وايجاد زمينه مناسب براي اعتصابات سراسري؛................. دوشنبه 29 شهریور 1389 ساعت 22 الله اکبر بر فراز بامها.

معلم شرکتی

http://msherkati.blogfa.com/

معلم شرکتی

http://msherkati.blogfa.com/

دعاها و طلسم ها

http://mahdavinasr.persianblog.ir/